2019-10-15

Łóżeczko pinio moon Moon pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca

Łóżeczko Moon pod materac 140x70cm posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Rodzicom, którzy poszukują klasycznych, ponadczasowych mebli w naturalnych kolorach, proponujemy meble Pinio z kolekcji Calmo. Łóżeczko pinio moon https://mifili.pl/pinio-moon/148-od-reki-pinio-moon-lozeczko-120x60.html Moon pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Dzięki wykorzystaniu przez prodeucenta naturalnych materiałów MOON będzie bezpieczny dla maluszka. Łóżeczko wykonane jest w całości z płyty. Moon to wyjątkowa kolekcja łóżeczek dziecięcych charakteryzujących się bardzo czystą, prostą i nowoczesną formą. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Łóżeczko 120x60 z kolekcji Moon to idealny wybór by nadać pokoikowi dziecka oryginalnego charakteru. Meble z kolekcji Moon są uniwersalne - pasują zarówno do dziewczęcego jak i chłopięcego pokoju. Meble Pinio z tej kolekcji nawiązują stylem do francuskich domków plażowych. Meble Pinio to przede wszystkim naturalne materiały. Komoda 3-szufladowa z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu szuflad w wysokiej jakości system cichego zamykania. Okazuje się, że meble Pinio to znacznie więcej niż tylko drewniane meble – dzięki nim można stworzyć pokój, który będzie inspirującym miejscem do zabaw. Z myślą o starszych dzieciach w ofercie mamy specjalne barierki – dzięki nim można szybko przekształcić łóżeczko w bezpieczne łóżko. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Moon lózeczko dzieciece 120x60 to mebel, który spelnia najwyzsze kryteria. Prezentujemy listę promocyjnych ofert na MOON łóżeczko dziecięce 120x60 jakie udało się odszukać. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Łóżeczko wykonane jest z bezpiecznych materiałów i skonstruowane tak, aby korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe zarówno dla Ciebie jak i dla Twojej pociechy. Meble Pinio przeszły wszelkie wymagane badania, są atestowane i zgodne z polskimi normami. Meble Pinio to świetna baza, gdy mowa o wyposażeniu pokoju dziecka. Kolekcja MOON to nowoczesne, designerskie wzory. Szafa trzydrzwiowa z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu zawiasów drzwi w wysokiej jakości system cichego zamykania. W skład kolekcji Moon wchodzą również inne meble przeznaczone do pokoju dziecka. Moon to kolekcja bardzo funkcjonalna. Łóżeczko Moon jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu zawiasów drzwi w wysokiej jakości system cichego zamykania. Łóżeczko to pierwszy mebel, który kupisz dla swojej pociechy. Komoda z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu szuflad w wysokiej jakości system cichego zamykania. Łóżeczko jest niezwykle praktyczne poprzez zastosowanie systemu regulacji wysokości materaca.