2019-10-10

Ostatnio opisywany przez nas projektor Sony był odjazdową, „prawie” laserową konstrukcją za ponad 20 tysięcy złotych

Projektor laserowy wykorzystuje do pracy wiązkę lasera, jednak to nadal układy optyczne odpowiadają za wyświetlanie obrazu. Sony VPL-VW520ES do tworzenia obrazu stosuje technologię SXRD, czyli odpowiednik LCoS. Projektor oprócz niskich kosztów jego użytkowania gwarantuje wysoką funkcjonalność oraz jasny i stabilny obraz. Ostatnio opisywany przez nas projektor Sony https://abcprezentacji.pl/Projektory-Sony-k706/ był odjazdową, „prawie” laserową konstrukcją za ponad 20 tysięcy złotych. Jednak gdy w grę wchodzą większe przekątne, zwłaszcza te przekraczające 70 cali, to właśnie projektor staje się urządzeniem bezkonkurencyjnym. Czym byłby projektor 3D bez odpowiednich okularów 3D? W biurze, taki projektor będzie zakupem na lata. Obecnie peceta odpalam wyłącznie żeby rzucić film na projektor - wszystkie gry odpalam na pleju, nawet te, które są dostępne na komputer. Projektor VPL-VW870ES idealnie sprawdza się w kinie domowym. Projektor do kina domowego VPL-HW65ES pozwala oglądać ulubione filmy w najlepszej możliwej jakości, zarówno w dwóch, jak i trzech wymiarach. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu i odpowiemy na najczęściej zadawane pytania: Jaki projektor pasuje do konkretnego ekranu? Projektor laserowy zewnętrzny to doskonały wybór przede wszystkim wtedy, gdy często przenosimy rzutnik na przykład w firmie czy podczas uroczystości rodzinnych. Wyobrażają sobie Państwo projektor prezentacyjny bez prezentera? Sony VPL-HW40ES to nowy produkt, wprowadzony na rynek w połowie marca, tańsza wersja kosztującego. Projektor VPL-VW870ES jest wyposażony w niezawodne, oparte na technologii Z-Phosphor™ źródło światła o wyjątkowej czystości. Przeciwnicy powiedzą, że sam projektor to jeszcze nie cały wydatek. Sony VPL-HW40ES, jak wspomnieliśmy, ma prawie identyczną specyfikację jak droższy o kilka tysięcy VPL-HW55ES. Ale kiedy projektor zdolny do transferu wysokiej jakości obrazu zajmował dużo miejsca. Projektor jest wyposażony w obiektyw ARC-F, precyzyjnie odwzorowujący detale nawet w rogach ekranu. Projektory Sony do kina domowego reprodukują kolory i kontrasty w sposób zgodny z zamierzeniem twórcy obrazu. Projektor dzięki krótkiej projekcji (75 cm) wyświetla obraz 80″, jest to dużą zaletą w klasach i niedużych pomieszczeniach. Projektor VPL-VW270ES jest przeznaczony do użytku w dedykowanych pokojach kinowych i domowych salonach. Ostatnio rynki zdobyły miniaturowy model projektora - projektor kieszonkowy. Umieszczony projektor na ścianie tuż nad tablicą sprawia, że światło z projektora nie oślepia nauczyciela.