2019-10-14

Słuchawki bezprzewodowe do telefonu wyłączą się automatycznie, jeśli znajdą się poza zasięgiem Bluetooth przez ponad 5 minut

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe – jak wybrać? MDR-ZX220BTB to bezprzewodowe słuchawki, które dzięki 30-milimetrowym przetwornikom zapewniają doskonałej jakości, dynamiczny dźwięk. Bezprzewodowe etui do ładowania wszystkich generacji słuchawek AirPods. Słuchawki Bluetooth douszne z systemem dopasowującym się do Twoich uszu. Słuchawki bezprzewodowe do telefonu wyłączą się automatycznie, jeśli znajdą się poza zasięgiem Bluetooth przez ponad 5 minut. Słuchawki bezprzewodowe zapewniają wysokiej jakości dźwięk i długi czas działania trwający nawet 4 godziny. Słuchawki bezprzewodowe zawierają 2 mikrofony z redukcją szumów umożliwiające prowadzenie rozmów telefonicznych bez zakłóceń. Co więcej, słuchawki posiadają składaną, obrotową konstrukcję, co sprawia, że można je zabrać ze sobą wszędzie. Słuchawki mają certyfikat IP56 i czujnik ruchu. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth w kolorze różowym. Słuchawki na podczerwień - wykorzystują wiązkę podczerwieni (IR) do przesyłania dźwięku z jednostki bazowej do słuchawek, pracując w taki sam sposób jak pilot zdalnego sterowania telewizora. Słuchawki MDR-RF895RK zapewniają bezprzewodowe działanie na odległość. Nowoczesne słuchawki bezprzewodowe oferują także coraz lepszą jakość dźwięku, szczególnie dzięki technologii aptX. Słuchawki nauszne zawierają wbudowany mikrofon oraz przycisk sterujący muzyką. Ponadto, technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe słuchanie z odległości nawet do 10m od źródła dźwięku, a miękkie nauszniki idealnie izolują zewnętrzny hałas i zakłócenia. Słuchawki mają mikrofon do połączeń głośnomówiących, baterię o żywotności 3h i etui ładujące o pojemności. Nowsze i bardziej zaawansowane słuchawki mają także dodatkowe funkcje, na przykład mierzą przebyty przez użytkownika dystans i jego tętno, co czyni je świetnymi urządzeniami dla sportowców. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, nauszne, z odłączanym przewodem i złączem 3,5 mm jack. Słuchawki nauszne zapewniają bardzo długi czas działania bezprzewodowego, który wynosi nawet do 8 godzin, a w razie potrzeby istnieje możliwość podpięcia przewodu audio. Słuchawki nie odcinają zupełnie od dźwięków otoczenia, co wpływa na bezpieczeństwo podczas treningów na świeżym powietrzu. Słuchawki nauszne zawierają wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów handsfree. Słuchawki dokanałowe Sony zapewniają bezprzewodowy odsłuch, trwający aż 9 godzin oraz wysokiej klasy brzmienie. Ergonomiczne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z wyraźnym i bogatym dźwiękiem. Bezprzewodowe słuchawki marki Sony z wbudowanym mikrofonem i kontrolą głośności oraz ścieżki utworów.