2019-12-16

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne zestawy kosz prezentowy z winem

Kosze pakowane są w ozdobną przezroczystą folię, ozdobną kokardę i karton. Nie jest łatwo znaleźć odpowiednie gustowne prezenty, więc Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję wyjątkowych podarunków jakimi są gwiazdkowe kosze upominkowe. Oferujemy dla Państwa piękne zestawy prezentowe ze słodyczami z białym lub czerwonym winem. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne zestawy kosz prezentowy https://peticado.pl/kolekcja/kosze-prezentowe z winem i whisky, a także oryginalne propozycje z zimowymi nalewkami premium czy kolekcją herbat. Personalizujemy zestawy prezentowe firmowym logo. Dlatego tworzymy dla Państwa elegancko opakowane kosze upominkowe wypełnione najwyższej, jakości produktami. Gotowe zestawy prezentowe, idealne na wyjątkowy upominek. W naszej kwiaciarni znajdą Państwo rozmaite kompozycje kwiatowe, wiązanki okolicznościowe, bukiety, kosze, wieńce pogrzebowe, wiązanki pogrzebowe jak również wianki komunijne. Stale poszerzamy asortyment i kreujemy nowe rozwiązania dekoracyjne wyróżniające nasze upominkowe kosze delikatesowe na tle konkurencji. Kosze prezentoweNasze kosze prezentowe to starannie wybrane produkty skomponowane tak, aby oddawały ducha danych świąt i okazji, które są dla nas ważne. Kosze zostały skomponowane tak, by każdy z naszych klientów mógł wybrać odpowiednią dla siebie ofertę. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu pięknych koszy świątecznych w najwyższej jakości, zarówno świąteczne kosze z alkoholem jak również upominki biznesowe bez alkoholu. Bony Podarunkowe i kosze prezentowe. Nasze kosze pakujemy w przepiękne pudełka prezentowe wypełnione słodkimi upominkami, czekoladami, belgijskimi truflami i różnorodnościami pasującymi do wszelakich świąt i okazji. Pudełko prezentowe jest zabezpieczone podczas przesyłki. Kosze upominkowe Oto kilka przydatnych podstawowych rad, które ułatwią Ci wybór odpowiedniego prezentu: Kosze prezentowe? Czekoladowe figurki i gadżety, ręcznie robione czekoladki świąteczne, zestawy i kosze prezentowe i wiele innych pomysłów na oryginalny prezent pod choinkę. Kosze, kufry i skrzynki są uzupełniane najlepszymi smakołykami. Świąteczne kartony prezentowe - różne wymiary Ostatnie egzemplarze! Wysyłka możliwa od 13 stycznia. Wysyłka możliwa od 10 grudnia. Indywidualnych ustaleń kosze świąteczne, kosze biznesowe, upominki firmowe, upominki biznesowe, kosze upominkowe i wiele innych. Specjalne okazje wymagają taktownych prezentów - wybierz kosze prezentowe oraz kosze upominkowe z naszej strony i zamów je z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce. Nasze kosze prezentowe, upominkowe, okolicznościowe są idealne jako upominek biznesowy – dla klientów, kontrahentów, pracowników.