2019-10-15

Weekend na Mazurach to doskonała odskocznia od codziennych zmagań i wyzwań w pracy

A czy może być lepsza sceneria dla dwojga niż piękne, kameralne i pełne intymności wnętrza pałacowe? Mazury to idealna propozycja na wspaniały weekend dla wszystkich. Tegoroczny weekend na Mazurach, choć krótki, skradł nasze serca. Rodzinny tematyczny weekend pełen atrakcji czeka. Też mam rodzinę na Warmii i Mazurach i to bardzo dużą, bo moi rodzice stąd pochodzą. Weekend na Mazurach http://hotelanek.pl/ to doskonała odskocznia od codziennych zmagań i wyzwań w pracy. Gorąco zapraszamy na odprężający weekend w jesiennych Galinach. Pod Kogutami zamówiliśmy mazurski talerz dla dwojga (frytki, ryby i sałatka), Lena wybrała pierogi ruskie. Rejs jachtem na Mazurach to doskonały pomysł na prezent dla par i okazja by wspólnie z bliską osobą przeżyć niezapomniane chwile. Podróż z widokiem na majestatyczne góry ,a jednocześnie mnogość dostępnych rozrywek i niepowtarzalny klimat spraw to pomysł na romantyczny weekend we dwoje w góralskim stylu. Bo jeśli weekend we dwoje to tylko w królewskim wydaniu! Szukacie idealnego pomysłu na weekend lub na wakacje? Każda para powinna co jakiś czas podarować sobie wyjazd na romantyczny weekend na Mazurach. Czy może być bardziej romantyczny weekend we dwoje? Romantyczny weekend we dwoje musi zacząć się drinkiem powitalnym, który będzie czekał na Was w pokoju. To doskonała opcja na weekend poza sezonem, ceny pakietów są wyjątkowo atrakcyjne. Rejs jachtem na Mazurach dla dwóch osób w towarzystwie sternika. Romantyczny pobyt na MazurachRomantyczny weekend musi posiadać specjalną oprawę. Zapraszamy na krótki 1-dobowy romantyczny weekend dla dwojga. Romantyczny weekend we dwoje w włoskim stylu z pewnością dostarczy Wam wielu pięknych wrażeń. Nie zwlekaj i zarezerwuj weekend dla Was już dziś i spędźcie u nas wyjątkowe chwile we dwoje. Jakie miejsca na Mazurach najchętniej odwiedzacie i do których najczęściej wracacie? Weekend na Mazurach​​ może okazać się jednym z najlepszych pod słońcem? Weekend na Mazurach nie może być nudny. Weekend pod żaglami to dobry wybór na krótki, pełen przeżyć urlop. Czas na romantyczny weekend we dwoje! Podczas urlopu na Mazurach z pewnością zakochasz się w czystym powietrzu, a także wspaniałej przyrodzie. Zapewniamy profesjonalnego sternika, który popłynie z Wami w rejs po Mazurach i każdego chętnego nauczy podstaw żeglarstwa, sterowania jachtem, przepisów i nawigacji. Idealną propozycją na romantyczny weekend jest wypad na Mazury, ale z pominięciem zatłoczonych popularnych kurortów z Mikołajkami na czele. Weekend pełen rodzinnych gier, kreatywnych animacji i śmiechu w pięknie położonym rodzinnym hotelu na Mazurach. Romantyczna kolacja dla Dwojga dowolna dł. Będąc na Mazurach można całe dnie spędzać na gapieniu się w chmury i bocianie gniazda. Jeżeli zdecydujesz się na urlop na Mazurach zimą, z pewnością docenisz możliwość skorzystania z wyciągu narciarskiego! Oferta, przygotowana z myślą o parach, zawiera komfortowy nocleg, zabiegi i usługi dla dwojga oraz romantyczne niespodzianki i akcenty. Chcecie romantyczny weekend we dwoje połączyć ze zwiedzaniem?